hřejivý pocit (jen tvým mrknutím oka)

3. března 2011 v 0:53 |  Napsané narůstajícím šílenstvím
"Abych si to u tebe napravil, čekej hovor dnes ve 4 h. a buď dopředu teple oblečená x)" Když ten maličký, zelený papírek třímám v ruce, cítím pocit neskrotného štěstí které se vylévá postupně až do konečků prstů... Dnes jsem začala po dlouhé době opět snít. Samozřejmně, snila jsem pořád i když to zrovna nebylo dvakrát příhodné, ale teď je to jiné. Snít takovým způsobem je pro vás, jako vidět duhu a přitom si vzpomenout na "Bublinkovou vílu", která je už po smrti, nebo zahlédnout něco tak vznešeného jako je východ či západ slunce. Vidím barvy rozlévající se po pokoji a hřeje mne pocit toho, že pro někoho existuji, že pro někoho jsem něco, jako vzpomínka, kterou najdete jako dospělí v rezavé krabičce a potom zjistíte, že je to ta krabička, která byla v dětství doslova pokladem. Pro někoho jsem tedy podle všeho asi víc, než jen dobrá kamarádka... Je to tak skvělé opět cítit pocity, které vás naplňují neskrotnou touhou někoho obejmout a odstranit z něj všechny jeho šrámy a jizvy na duši, odstranit zlomená srdce z lidstva a z obrázků na Googlu, zničit smutek, který se postupně přelévá z generace na generaci jako pramen otrávené vody, zapomenout na ideály krásy a všímat si vnitřních kouzel, které se nesměle skrývají v nás a našich tichých úsměvech. Buďmě přirození a dívejme se kolem sebe a nejen dopředu. Jak si postupně začínám uvědomovat, musíme umět brát populaci takovou, jaká je a říkat si, že zrovna vy, se nepřipojujete k té většině fádních ignorantů, kteří jsou zahořklí a stracení v ohyzdných pohledech. Nejděme s davem a buďme tedy svoji!
Chci toho napsat tolik o svých pocitech, ale nevím, jak je popsat...! Jsem rozpolcená mezi dvěma světy, kterým sice oběma rozumím, ale nevím, kterou stranu si vybrat... Je to najednou jako v nějakém pohádkovém světě, plném třpytu a rozverných úsměvů, který se dělí na "Dobrý" a "Špatný" svět. Je jasné, že bych si měla vybrat tu stranu, o kterém dozajista vím, že skončí dobrým a šťastným koncem, ale mne neuvěřitelně přitahuje negativní strana. Nevím proč... Ačkoliv tedy, poslední dobou jsem pouze pro tu "zlou" stranu... Třeba Harry Potter! V Knížkách od Rowling jsem si jistá negativní stranou, je prostě lepší a líbí se mi více. Severus Snape a třeba i lord Voldemort jsou naprosto skvělý! Ale řídit se něčím takovým, jako světem HP Knížek, je přece jen trochu nejisté... Dobře, jsem divná, ale zatím, budu na negativní straně, to mi ty prášky ještě nezakázali. Antidepresiva... Kde jsem to skončila. Jsem bisexuální, víc než pubertální, mám krátké vlasy střižené podle Emo stylu a píšu články po nocích do blogu, které postupem času strácí smysl ke čtení. Mám být spokojená, či bych měla začít dělat něco, co se bude líbit Vám→pomíjivým a nespokojeným čtenářům mého blogu...? Zatím budu prostě jen dělat to, co mě baví a to: chodit ven, číst články nadějných blogerů, čmárat do čtverečkovaného sešitu zelené barvy od vietnamců, fotit, poslouchat + nacházet + dělat skřehotavá karaoke v koupelně mé oblíbené hudby, psát a především psát, brát ty "malý a divný prášky, po kterejch jsem jak zhulená", šít, vymýšlet si a další zhovadělosti, které mne→"divnědivnou" napadnou x]
(Budu se snažit dělat články veselejší a prosvícenější slunečním svitem, který si chystám nazbírat na kopci a nahrabat do kapes u kabátu)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama