Ve snu se polechtám v krku a vznikne nová rubrika...

24. srpna 2011 v 13:07 | Frederick
Jak jste již mohli vytušit, moji malí a krvelační, žiji více méně v noci. Dříve jsem sice také tak marnila svůj zbytečný život, ale nyní (nyní => trvající skoro půl roku) je to jen a jen díky mé nespavosti. Občas jsem měla krušná období díky tomuto nočnímu defektu kterýž mi nedovolil spát, ale někdo jako já si prostě zvykne...
Byly měsíce přes které jsem naspala zhruba pět hodin a divné bylo, že se to na mne příliš neotisklo i v případech, kdy jsem bezesné noci trávila šitím při nedostačujícím umělém osvětlení které mi prostě a jednoduše MĚLO zničit oči. Ale nestalo se dočista nic. Změna se projevuje až teď na konci prázdnin. Jak? Tak, že mi cosi dovolí (od oka) dvě hodiny spát. Není to ale obyčejný spánek s poklidným oddechováním a přihlouplým úsměvem spokojeného dítěte. Možná to dělá změna léků a já teď nějak mutuji, nebo se mi smršťuje mozek, nebo mi někde uvnitř rostou nějaké výrůtky díky kterých budu mít úžasné schopnosti, ale... tak či tak, mé snění probodávají noční můry. Temné a nechutné. Třpytí se v nich věci ze kterých mám strach, před kterými se snažím utéct. Možná bych si měla projít Špatností způsoby, jako každý superhrdina před tím, než objeví své jedinečné schopnosti. Ale to je jedno... o tom vás budu informovat až si tím budu stoprocentně jistá.
Teď k tomu, proč vám to říkám.
Dnes okolo třetí hodiny ranní, potom, co jsem probudila s výkřikem zpocená a vyděšená, jsem se rozhodla, že založím novou rubriku. Do ní hodlám zpracovávat své noční můry ve stavu podobném článkům s prošlou lhůtou, díky kterým se vám po přečtení (možná) bude chtít vyskočit z kůže, nebo budete mít potřebu vytrhat si všechny vlasy co vám po staletí rašili na vašich kebulkách. Myslím, že jako traumatizovaná mrňavá holka, bych měla něco takového někam vážně psát, protože jinak se z toho asi vážně zblázním. Fajn... proto tedy rubrika: Fosforeskující zvratky.


Příjemně se bavte a nehrajte si s očními víčky mrtvol na pohřbech, dopředu vám říkám, že obvykle nejsou zašitá.

Frederick
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 red head monster. red head monster. | Web | 24. srpna 2011 v 18:07 | Reagovat

noční můry teď ani nemívám (naštěstí) ale často se v noci budim a teď i zpocená ale to je tim že tady máme příšerný vedro. jinak jsem na ty tvoje noční můry zvědavá. zní to fakt děsivě.
ta poslední věta.. xD to mě zabilo xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama